• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sapanca Çiçekcilik Azizler Peyzaj

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Çelik

Sapanca Çiçekçilik Azizler Peyzaj olarak sizlere iç ve dış mekan süsleme ve çiçekçilik konularında hizmet veriyoruz. Doğanın bizlere sunduğu en güzel şeylerden bir tanesi de çiçeklerdir. Doğal ortamda yetişen ve oldukça güzel görüntülere ve kokulara sahip olan çiçekleri farklı şekillerde bulunduğumuz ortamlarda kullanmaktayız. Sadece çiçekler değil birbirinden güzel bitkileri ile hayatımıza renk katabilir. Çiçekler ve bitkiler ile ilgili süsleme işlemleri peyzaj olarak adlandırılmaktadır. Firma olarak Sakarya ağaç ve orman ürünleri olarak sizlere iç ve dış alanlarda süsleme hizmeti sunmaktayız.

Firmamız sektörde sahip olduğu tecrübe ile peyzaj işleriniz ile ilgili tüm süreçleri eksiksiz olarak sizlere sunuyoruz. Ev ya da işyeri gibi alanlarınızın bahçeleri, balkonları ya da terasları için peyzaj uygulamaları yapılmaktadır. Yeşil ve rengârenk bir alana sahip olmak isteyenler için sunulan iç ve dış alan süslemelerimiz ile istediğiniz bir ortama sahip olabilirsiniz. İklim özellikleri ve istekleriniz dikkate alınarak sizler için en uygun ortam seçenekleri oluşturulabilmektedir. Kapalı alanlarınız için de sunulan özel seçenekler ile her zaman kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Peyzaj işlerinin yanı sıra yetiştirmek ya da hediye etmek için süs bitkilerini ve çiçekler firmamızdan satın alabilirsiniz. Sevdiklerinize ve çevrenizdekilere özel günlerinde hediye etmek istediğiniz çiçekler için ürünlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca süs bitkileri ve çiçekler için gübre ve benzeri malzemeleri ve sulama sistemlerini bizden temin edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR