• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sayanloram Güzellik ve Yaşam Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğba Özkoç
Sayanloram Güzellik ve Yaşam Merkezi firması olarak İstanbul-Ümraniye'de lazer epilasyon,dermapen,estetik,cilt bakımı,leke tedavisi,kalıcı makyaj gibi hizmetler vermekteyiz.
Sayanloram Güzellik ve Yaşam Merkezi olarak Ümraniye'de çalışmalarımıza başladığımız ilk günden beri müşterilerimizi en güzel anına hazırlamak için profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz
Sayanloram Güzellik ve Yaşam Merkezi olarak uzun yılların verdiği iş deneyimi,kaliteli hizmet anlayışı ve güleryüzlü profesyonel kadrosu ile hizmet sunmaktayız.
Kurulduğumuz günden bu yana sürekli olarak büyümekte ve kendimizi geliştirmekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön olan tutan firmamız, kendini sürekli geliştirerek sizlere en kaliteli ürünün ulaştırılmasını sağlamakta ve bunu en uygun maliyetler ile yapabilmektedir. Bu nedenle de sizler tarafından ilgi görmekte ve tercih edilmektedir.Sayanloram Güzellik ve Yaşam Merkezi firması olarak çalışma hayatımız boyunca her zaman kalite ve profesyonellik ile hareket ettik ve bundan sonraki dönem içinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürerek en kaliteli üretimleri yapacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR