• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Seçkin Taş Fırın Ekmeği Lahmacun Ve Pide Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cuma Seçkin

  • firma fb

Lahmacunun tarihi Babillere kadar dayanır. Doğuya özgü bir yemektir ve tahmini olarak 5000 yıllık bir geçmişe dayanır. Mayasız hamurun üzerine kıyma, maydanoz, soğan, sarımsak, karabiber, isot gibi baharatlarla hazırlanıp taş fırında pişirilir. Lahmacun; Türkiye, Ermenistan, Lübnan, Suriye, İsrail ve Türk topluluklarında oldukça popülerdir. Bazı yerlerde Türk pizzası olarak anılmaktadır. Türkiye’nin doğu illerinde yaygın olarak tüketilen lahmacun, 1960’lı yıllardan sonra ülkemizde yayılım göstermiştir. İçerisinde kullanılan malzemeler yöreye göre ve mevsime göre farklılık göstermektedir. Lahmacun Şanlıurfa ve Mardin’de soğanlı, Gaziantep’te sarımsaklı, Kahramanmaraş’ta hem soğanlı hem de sarımsaklı yapılmaktadır.

Şahinbey’de faaliyet gösteren firmamız sektörün önde gelen yerlerindendir. Lahmacunlarımız tamamen doğal malzemeler kullanılarak deneyimli ustalar tarafından üretilmektedir. Seçkin Taş Fırın Ekmeği Lahmacun ve Pide Salonu olarak kalite ve müşteri memnuniyetini esas alarak Gaziantep restoran sektöründe hizmet veriyoruz. Salonumuzda lahmacun, taş fırın ekmeği ve pide yapmaktayız.

Sadece üretimde değil satış ve hizmet süreçlerinde de kaliteye önem vermekteyiz. Bunu sağlamak için her bir çalışanımız işini severek yapmakta, sorumluluk almaktan kaçınmamakta ve alanında her türlü bilgi ve beceriye sahip olmak zorundadır. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak firmamızın hedeflerindendir. Temiz ve sağlıklı ürünlerimizle, tatlı dilli ve güler yüzlü personelimizle, zamanında hizmetimizle sizleri bekliyoruz. Bir telefon kadar yakınız, arayın lezzetlerimizden uzak kalmayın.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR