• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sempatika Veteriner Kliniği

Adres :

Hacı Halil Mah. Yıldız Cad. No: 19/c Gebze/ Kocaeli Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aslıhan Tezcaner Sönmez - Kemal Sönmez

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@sempatikaveteriner.com

Whatsapp 1:

0 (530) 672 08 38

Sempatika Veteriner Kliniği, alanında uzman veteriner hekimleri ile sektöründe lider ve öncü firmalardan birisi olarak değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Evcil hayvanlarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz veteriner kliniğimizde, kedi ve köpekler dostlarımızın kendilerini evlerinde hissetmeleri için gereken konforlu ortamı sağlamış bulunmaktayız. Evcil hayvan bakımı konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile üstün kalitemizden ödün vermemek için elimizden geleni yapıyoruz.

Kocaeli Gebze içerisinde hizmet veren kliniğimiz, çeşitli evcil hayvanlarınızın gözde adresi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Evcil hayvanların rutin sağlık bakımları, genel sağlık taramaları ve çeşitli klinik uygulamalarının güvenilir adresi Sempatika Veteriner Kliniği, müşterileriyle sevgi ve saygı ortamı çerçevesinde çalışarak sevimli dostlarımızın sağlığını güvence altına almaktadır. Sempatika Veteriner Kliniğimiz içerisinde evcil hayvanlarınıza oldukça nazik ve kibar şekilde davranılmakta ve tamamen profesyonel tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Muayenelerimiz kapsamında ekibimiz oldukça dikkatli ve titiz biçimde çalışmaktadır. Klinik ortamımız son derecede steril olup, bulaşıcı hastalıklara karşı da pek çok önlem alınmış durumdadır.

Sempatika Veteriner kliniğimiz, gerekli sağlık sertifikalarına sahiptir ve muayenelerden önce klinik ekibimiz tarafından çeşitli hassas önlemler alınmaktadır. Acil durumlarda da başvurabileceğiniz veteriner kliniğimizde, tıbbi gelişmeler çok yakından takip edilmekte ve sürekli gelişim sağlanmaktadır. Sempatika Veteriner Kliniği olarak tek arzumuz; değerli müşterilerimizin ve kıymetli evcil hayvanların güvenini kazanmaktır. Kocaeli Gebze Veteriner Kliniği ile siz pek değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR