• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Seydişehir Hamsi Fingeer

firma adresi

Adres :

Hacı Seyit Ali Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No: 4/a-c Konya » Seydişehir
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Alime Dinç
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (542) 175 93 75
firma wp

Whatsapp 2:

0 (537) 308 63 01

  • firma fb
  • firma instagram

Seydişehir Hamsi Fingeer ile pakette balık servisi kapınızdadır. Canınız deniz ürünü çektiğinde bizi arayıp geniş balık çeşitlerimizden istifade edebilirsiniz. Izgarada balık çeşitlerimiz arasında mezgit, uskumru ve levrek başı çeker. Izgaralarımızın tadına doyum olmaz. Çünkü özel soslarla pişirmeden önce marine ederiz. Ayrıca tava sevenler için de seçeneklerimiz çoktur. Hamsi tava deyince hamsi severlerin aklına çıtır çıtır bir lezzet düşer. Sardalya da hem ızgara hem de tavada yenen lezzetlerimiz arasındadır.

Konya restaurant zinciri arasında yer alan mekanımız müşterilerimizin rahat edeceği bir şekilde tasarlanmıştır. Hem arkadaş grubunuzla hem de ailece oturup balık yiyebilirsiniz. Taze ve günlük olarak hazırlanan yemeklerimiz özenle hazırlanır. Çünkü bizler müşterilerimizi düşünüyoruz ve en iyi koşullarda en lezzetli şekilde sunum yapmak istiyoruz.

Mekanımız hem hijyeniktir hem de son derece bakımlıdır. İsterseniz yerimize gelmek zorunda da kalmazsınız. Paket servisimiz sayesinde kapınıza sıcak sıcak teslimat gerçekleştiririz. Müşterilerimiz balık çeşitleri hizmeti veren bir salondan ne beklerse biz de o beklentiyi karşılayacak şekilde hizmet veririz. Lezzet, tazelik, hız ve çeşitlilik bizim işimizdir.

Deniz ürünleri denince ilk akla gelen salon bizimki olsun isteriz. Bu yüzden de hizmette kusur etmeyiz. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet güvencesini müşterilerimize yaşatırız. Deniz ürünlerimizin tadına bakmak isterseniz soframızda sizi ağırlamak isteriz. Arzu ederseniz sizin sofranıza da hızlı siparişle geliriz. Amacımız, her şekilde sofranıza lezzetimizi taşımaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR