• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Şımarık Dostum

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yaman Göçer

reklam logosu
Köpek eğitimi dendiğinde akılda yürüyüşler, otur, yat, bekle vs. Komutlar düşünülür. Oysa eğitim sadece bunlardan ibaret değildir. Eğitim yavru anneden ayrılıp bizimle yaşamaya başladığında başlar. Sosyalleşmesini; farklı mekanları, objeleri, insanları, köpekleri ve diğer canlıları tanımasını, her şeyle barışık olmasını, öz güvenli olmasını ilgi ve meraklarını tatmin edip kendini rahat hissetmesini sağlamakla başlamalıyız. Tıpkı çocuklarımızda olduğu gibi ilgisini ve yeteneklerini keşfedip ortak yaşamlarımızı kolaylaştıracak yönde eğitim performansını artırarak çabalarımıza başlamalıyız. En önemlisi gelişimlerinin başından itibaren hayatımızı zorlaştıracak olumsuz davranışlarının kalıcı hale gelmemesini sağlamalıyız.
Köpek sahipleri işlerinin yoğunluğunu mazeret göstererek eğitimlerine zaman ayıramadıklarından yakınırlar. Oysaki saatler değil verimli kullanılacak kısa süreler bize eğer pozitif doğru teknikler kullanılırsa istediğimiz olumlu performansı sağlar. Yaşam alanınızda köpeğimizle yaşadığımız problemlerin çözümüne yönelik bir program yaparak birlikte uygulayabilir ya da zamanınız yoksa köpeğinizi eğitime bırakıp her fırsatta birlikte çalışma imkanını bulabilirsiniz.Onu her özlediğinizde ziyaret edebilir planladığımız gün ve saatlerde birlikte çalışabiliriz. Eğer onunla ayrılmak istemeden bizimle eğitim çalışması yapmak isteyen dostlarımız için birlikte çalışmalara başlar gün içinde klübümüzün eğitim dışındaki diğer aktivitelerine katılabilir, diğer köpek dostlarıyla tanışabilir keyifli bir zaman dilimi geçirebilirsiniz.
Şımarık Köpek Eğitim Merkezi'nde sadece pozitif eğitim verilerek eğitim bittikten sonra sahibiyle birlikte adaptasyon eğitimi verilerek eğitimi sonlandırmaktayız.Daha sonra köpek sahipleri 15 gün sonra tekrar köpeğin eğitiminin sahibiyle uyum sağlayıp sağlamadığını kontrol için tekrar köpek eğitim merkezimize gelerek uygulamalı olarak kontrol edilir.
Eksiklikler gözlendikten sonra sahibinen kaynaklanan sorunları sahibiyle birlikte çalışarak çözümlemeye çalışılır.Ayrıca eğitmenden kaynaklanan sıkıntı varsa köpek tekrar 10 günlük eğitime alınır.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR