• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Star Life Spa

Adres :

Numune Evler Mah Şehit Polis Necati Keskin Bulvarı Yıldız Bakan Apt No 52 Zemin 1 Dörtyol Hatay Hatay » Dörtyol

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Geçkaldı - Arafat Aksoy

E-Posta Adresi :

arafataksoy41@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 946 66 49

Şehrin kalabalığından, işlerin stresinden bunalmış sizlerin bir nebze rahatlaması adına verdiğimiz hizmetlerle yıllardır huzurunuzdayız. Gündelik hayatın koşuşturmasında yorgunluk ve stres kaynaklı problemlerinizi gidermek ve hayatınızın yoğunluğu içinde rahat nefes alacağınız bir alan sunuyoruz. Verdiğimiz hamam ve sauna hizmetleriyle sizlerin yaşam kalitesini yükseltmeye önemli bir katkı sunuyoruz. Sizlere verdiğimiz hizmetleri hijyenik ortamlarda ve güler yüzlü bir ekiple veriyoruz. Hizmet kalitemizin neticesini her geçen gün artan müşteri kitlesine sahip olarak görüyoruz. Beklentilerinizin ötesinde bir hizmet anlayışı ile yıllardır bu sektörde emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz alan kapsamında sizlere en ideali sunarak rakiplerimize fark atıyoruz.

Hatay hamam sauna ve masaj salonu olarak üzerinizdeki yükü bir nebze hafifletmek adına verdiğimiz hizmetlerle uğrak mekanlarınızdan biri haline geldik. Salonumuzda; kese köpük hizmetleri, klasik masaj, medikal masaj, sultan masajı, derin doku masajı, muay thai, hamam ve daha pek çok hizmet verilmektedir. Hizmetlerimizden sonra kendinizi hafiflemiş ve ferahlamış hissedeceksiniz. Sizlerin bütçesine hitap eden uygun fiyatlar ve kampanyalarla her türlü talep ve beklentilerinizi karşılamaya gayret gösteriyoruz.

Web sayfamızı ziyaret ederek salonumuz ve verdiğimiz hizmetler hakkında aklınıza takılan her soruya yanıt bulabilirsiniz. E-mail adresi ve telefon numaralarımızdan bizlere geri dönütler yapabilirsiniz. Sizlere daha kaliteli hizmetler sunmak adına görüş ve önerileriniz bizler için değerlidir. Sizleri salonumuzda ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR