• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sürmene Mobilya

Adres :

Gürpınar Mahallesi Gündoğdu Sokak No.2 Beylikdüzü İstanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tolga Öksüz

E-Posta Adresi :

tolgaoksuz6@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 017 62 15

Whatsapp 2:

0 (538) 017 62 15

Mobilya sektöründe lider bir firma olmayı benimsediğimiz için müşterilerimize güvenilir, yenilikçi, kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunuyoruz. Bu kadar başarılı olmamızdaki en büyük neden işimizi severek yapmamızdır. Sizlerden almış olduğumuz olumlu geri bildirimler ile kalitemize kalite katmaya devam etmekteyiz.

Sürmene Mobilya firması olarak misyonumuz, çalıştığımız alanda en iyi hizmeti sunmak ve mobilya sektöründe öncü bir firma olmak. Bunu yaparken ise, ahlaki ve etik değerleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalitemizden ödün vermeden satışlarımızı canlandırmak, sektörü canlandırmak, geliştirme politikalarımızı sürdürmek ve sürekli olarak örnek bir kuruluş olarak adımızın anılmasını sağlamaktır.

Ülke içerisinde lider konumda bulunan firmamız bunun yeterli görmeyerek küresel bir aktör olmak için hazırlıklar yapmaktadır. Böylece globalleşen dünyada ülkemizin bağrından çıkan öz sermaye ile büyüyen kurumumuzun adını altın harflerle yazdırmak için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR