• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Taco Pide Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sacettin Erol

reklam logosu
  • firma instagram

Antalya Döşemealtı’nda hizmet veren Taco Pide Restaurant işletmemiz birmilyonnokta.com üyesidir. İşletme olarak Antalya restaurant sektörünün liderlerinden birisi olmaktan ve sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. İyi yemek yemenin herkesin hakkı olduğunu düşünüyor, buna en kolay yoldan ulaşmanız için yoğun çaba sarf ediyoruz. Bunun için bütün olanaklarımızı seferber ediyor, en güzel yemekleri bulabileceğiniz restoranımızda sizler her zaman ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

Yemek sadece karın doyurma gerekçesi değildir. Ailenizle veya sevdiklerinizle beraber en kaliteli zamanları yemek esnasında geçirebilirsiniz. Bunun için geniş, nezih, ferah ve hijyenik bir ortamda sizleri ağırlıyoruz. Türk mutfağınız en güzel parçalarını sizin için hazırlıyor, kaliteyi uygun fiyat avantajlarıyla birleştiriyoruz. Her bütçeye ve her damak zevkine uygun alternatiflerle hem gönüllere hem midelere hitap etme başarısı gösteriyoruz.

Ürünlerimizin daha malzeme tedarikinden itibaren özveriyle hareket ediyor, en sağlıklı, en lezzetli ve en güvenilir malzemeleri seçip işletmemize dahil ediyoruz. Soğuk zincir halkasının hiç kırılmadan ürünlerimizin servise hazır hale gelmesini sağlıyoruz. Ustalarımızın eşsiz tarifleriyle ortaya çıkardıkları onlarca menümüzü işini severek yapan, güler yüzlü hizmeti şiar edinmiş çalışma arkadaşlarımızla servis ediyoruz.

Sizlere her zaman hızlı ve sorunsuz bir deneyim yaşatmayı amaçlıyoruz. Çok geniş bir yemek menüsü hazırlıyor, çorba çeşitlerini, pide çeşitlerini, lahmacun, ızgara çeşitlerini, kebap, ciğer ve çok sayıda içeceği isteğiniz doğrultusunda hazır ediyor, ev ve iş yerlerine de servis sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR