• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tarihi Kilim Künefecisi

firma adresi

Adres :

Üngüt Mahallesi Prf. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı Adliye Sarayı Karşısı Adalet Park Sitesi Altı No : 133/ B Kahramanmaraş » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Yüksel
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (530) 993 46 07

  • firma instagram

Kahramanmaraş ilinin merkezinde siz değerli müşterilerine uzun yıllardan bu yana önemli hizmetler sunan Tarihi Kilim Künefecisi isimli işletme olarak her zaman lezzetli, taze, sağlıklı, temiz ve kaliteli hizmetler ortaya koymakta ve bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden biri olmaktayız. İşletme olarak bünyemizde hizmet olarak sunulan tatlıların hazırlanması aşamasında her zaman taze ve günlük malzemeler kullanmaktayız. Taze ve günlük malzemelerin kullanılması sayesinde hizmetlerimizin lezzetlerinin ve tazeliklerinin en üst basamaklarda yer almasını sağlamaktayız. İşletme olarak ortaya koyduğumuz tatlı hizmetlerini her zaman uygun fiyatlar, çeşitli indirimler ve kampanyalar ile sunmakta ve bu sayede sizlerin maddi zorluk çekmeden hizmet alabilmenizi sağlamaktayız.

İşletme olarak her zaman mesleklerinde deneyimli, tecrübeli ve profesyonel elemanları bünyemizde çalıştırmaktayız. Ayrıca elemanlarımızın tamamı saygılı ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. İşletmemiz bünyesinde kullanılan masa ve sandalyeler rahat yapılara sahip olmakta ve bu sayede aileniz ile rahat şekilde hizmet alabilme şansına sahip olmaktasınız. Ayrıca işletmemizin geniş fiziki alana sahip olmasından dolayı müşterilerimizin en ufak bir rahatsızlık yaşamadan hizmet alabilmelerini sağlamaktayız.

Sizlerin de bu şekilde rahat, lezzetli, taze, uygun fiyatlı, profesyonel ve kaliteli şekilde hizmetler almaya ihtiyacınız var ise eğer Kahramanmaraş tatlı sektöründe hizmet veren işletmemiz bünyesine gelerek memnun kalacağınız ve pişman olmayacağınız şekilde hizmetler alma şansına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar