• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Taşgın Hamur İşi Evi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İsmail Taşkın

  • firma fb

Taşgın Hamur İşi Evipoğaca, bõrek, gôzleme, tatlı, mantı, yufka, ev yapımı mantı, isteğe göre sipariş, bayramlık baklava siparişi, bayrama yaprak sarması, gözleme çeşitleri ve tepsi böreği olarak Ankara Sincan da hizmet vermekteyiz.

Taşgın Hamur İşi Evi firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR