• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Tatlıcı Köse

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Doğan

  • firma instagram

Sokakta bulunan tatlıcılar, insanların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Çünkü çoğu insan gün içindeki vaktini değerlendirmek için hızlı hareket ediyor. Bir yerlerde oturmak yerine tatlısını alıp yoluna devam etmek insanlar için daha cazip geliyor. Bazı insanlar da hareketliliğe ara vermek ve tatlısını yerken dinlenmek istiyor. Tatlıcı Köse ailesi olarak tüm bunların farkındayız. Ekibimizle birlikte insanlara lezzetli tatlılar sunmak, insanların dinlenmesi için alan oluşturmak adına özenle çalışıyoruz.Hataypasta ve pastanesektöründe vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda hazırladığımız lezzetleri sizlere servis ediyoruz.

Yüreğir üzerinde bulunan pastanemizi isterseniz ailenizle veya arkadaşlarınızla tercih edebilirsiniz. Ekibimiz, sizleri en güzel şekilde ağırlayacaktır. Eğer isterseniz pastanemize gelerek istediğiniz tatlıyı paket yaptırabilir, adresinize sipariş verebilirsiniz. Tatlılarımızı hazırlarken tüm bilgi ve birikimimizi kullanıyor ve sağlığa uygun tatlılar hazırlıyoruz. Kullandığımız tüm malzemeler kaliteli, güvenilir ve sağlıklı olduğu için bu tatlıları yerken asla rahatsız olmuyorsunuz.Hatay dörtyol bayram baklavası siparişi,hatay dörtyol tatlı çeşitleri,hatay dörtyol tulumba tatlısı siparişi,hatay dörtyol kadayıf tatlısı siparişi,hatay dörtyol ekmek kadayıfı tatlısı siparişi,hatay dörtyol en yakın tatlıcı,hatay dörtyol butik pasta siparişi,hatay dörtyol nişan pastası siparişi,hatay dörtyol söz pastası siparişi,hatay dörtyol kurabiye çeşitleri,gibi birçok tatlı taze olarak hazırlanıyor ve sizlere servis ediliyor.

Uygun fiyat aralığında sizlere sunduğumuz bu tatlıların lezzetini beğeneceğinize emin olabilirsiniz. Biz, tatlılarımızı hazırlarken ve servis ederken her zaman titizlikle hareket ediyoruz. İşimize gerekli özeni gösteriyor, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Güler yüzlü, samimi, saygılı ve dürüst kişiliğe sahip ekibimizle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz. Lezzetli tatlılar için adresiniz Tatlıcı Köse ailesi olmalı.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar