• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tatlıses Çiğköfte

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kıvanç Beydağ

Türk kültüründe yemek ayrı bir yere sahiptir. Özellikle Türk mutfağı dendiğinde sayısız farklı tat meydana gelir. Çiğ köfte de bunlardan birisi olurken günün her saatinde yemeye uygun düşük kalori bir yiyecektir. Çeşitli firmalar bu alanda aranan çiğ köfte lezzetlerini müşterilere sunarken özellikle de insanların aradığı lezzeti en kaliteli sunan kurumdur.

İstanbul Sarıyer Tatlıses Çiğköfte adı ile sektöre girdiğimizden bu yana bir bayi görevi görmekteyiz. Tadının tam olduğu ve herkesin sevdiği çiğ köfteyi yeme olanağını müşterilimize sunuyoruz.

Bol nar ekişi ve limonlu olup yeşillikle doldurulmuş acılı ya da acısız çeşitleri ile her damak tadına hitap ediyor. Kilo ile çiğ köfte ile bunun da dışında dürüm çiğ köfte olanağını sunuyoruz. Bunlara ek olarak tavuklu pilav seçeneğini de sunarak bir farklılık meydana getiriyoruz.

Uzman ekip üyelerimiz alanında deneyimli kimselerden meydana gelirken steril şekillerde aranan tatları müşterilerimize sunmaya özen gösteriyor. Güler yüz prensibi ile hareket eden bir kurumuz.

Yenilikçi yapımız ile birleşen müşterilerimizin isteklerini dinelmememiz ile firmamızı ileriye taşımaya devam ediyoruz. Diğer yandan sevilen tat olan çiğ köftenin asıl tadını korumaya özen gösteriyoruz.

Özellikle insan sağlığının söz konusu olması dolayısı ile de her bir detaya ayrıca özen göstermekteyiz. İnsan sağlığı hemen dış çevreden etkilenebilme olduğundan sunduğumuz yiyecekleri oldukça steril şekillerde müşterilere sunarken estetik açıdan da tattan da ödün vermemeye ayrıca özen göstermeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR