• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Terzi Tuncay

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tuncay Akkaya

reklam logosu

Terzi Tuncay olarakkusadası bayan pantalon dikim,aydın elbise dikim, kuşadası yelek dimi , aydın orjinal paça,aydın abiye fermuar değişimi,aydın ceket ütü ,kuşadası abiye ütü,aydın gömlek daraltma,kuşadası özel dikim, kuş adası bay bayan terzi,kuşadası etek dikimi,kuşadası bayan pantalon dikimi,aydın kuşadası bay pantolon dikimivb alanda hizmet vermekteyiz.

Sektörde kendine özgü iş modeli ile katma değerli ürünler ortaya koyan firmamız; hizmette kalite sağlanır herkes kazanır mottosunu ilke olarak edinmiştir. Bu doğrultuda gerçekleştirdiği yüksek kalite üretim ve hizmetler ile müşterilerine sadece satın alımda değil, satın alım sonrası teknik destek ve yardımı da sağlamaktadır. Firmamız müşteri odaklı, ortak kazanım yaklaşımı, çözüm danışmanlığı ve hizmeti ile müşterilerimizin saygısını kazanmakta, müşterilerimizin firmamıza olan saygı ve bağlılığını arttırmaktadır.

Profesyonel bir firma olma yolunda gereken adımları hızla atan kuruluşumuz, bugün geldiği noktada ilişkide olduğu müşteriler, iş ortakları ve ülkemiz nezdinde gurur verici işlere imza atmaktadır. Kuruluşumuzu ve beraberinde de ülke ekonomisini daha ileri noktalara taşıma gayretiyle hareket ettiğimiz bu yolda alanında uzman yönetici ve çalışanlarımız profesyonel katkı sağlamaktadır. Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimini sürdürebilmesi noktasında firmamız tarafından destek sağlanmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR