• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tınaz Kardeşler Mobilya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Tınaz - Selim Tınaz

Mobilyalar, mekanların estetik açıdan hoş görünmesini sağlayan, işlevsellikleri açısından da mekanın kullanışlılığını arttıran en önemli unsurlardır. Günlük yaşantının büyük bir bölümünün geçirildiği evler, farklı tarzlarda farklı pek çok eşya ile birlikte dizayn edilebilmektedir. Ev sahiplerinin kendi istek ve arzularına göre tasarladığı bu evler, aynı zamanda gerekli olan ihtiyaçların karşılanmasını da sağlaması gerekmektedir.

Mobilya sektöründe uzun yıllardır verdiğimiz hizmetlerimiz ile farklı kitlelere hitap ederken günlük yaşantı esnasında ihtiyaç duyulan durumlara karşı farklı işlevsellik kazandırdığımız mobilyalarımızı müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Alanında ustalaşmış olan kadromuzun yanı sıra güler yüzlü çalışanlarımız ve güçlü altyapımızla kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda sağladığımız hizmetlerimiz sayesinde Antalya mobilya sektöründe hizmet veren firmalara karşın geniş bir müşteri kitlesine hitap etmekteyiz.

Mutfak ve banyo dolaplarından gömme dolaplara, panel kapılardan CNC kapı modellerine, ahşap çatıdan pergolaya, laminat parke ve lake boyamadan ahşap çatıya sağladığımız geniş hizmet ağımızla her türlü tamirat ve tadilat işlemlerinizi güvenle gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel bir hizmet ağımızın yanı sıra uygun fiyatlı hizmetlerimiz ile de sektörde her geçen gün müşteri kitlemizi arttırarak büyümeye devam etmekteyiz.

Ürünlerimizi gerekli kalite standartları ve mevzuatlar çerçevesinde imal ederek, ürünlerimizin hepsini üretim aşamasından müşteriye sunuş aşamasına kadar kontrol testlerine tabii tutmaktayız. Hizmetlerimizi üst düzey kalitede sunmak amacıyla sıkı bir şekilde çalışmaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR