• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tire Çoban Et Döner

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kazım Ölçüm

Döner ülkemizin en özel lezzetlerinden birisidir. Ülkemizin hemen her yerinde, ustaların marifetlerine göre şekillenen ve yaygınlık kazanan döner son yıllarda ününü ülkemiz sınırları dışına da taşımış, tüm dünyada ülkemizin adıyla birlikte meşhur olmuştur. Fakat dinerin kazandığı bu popülerlik onun lezzeti konusunda aynı hassasiyeti muhafaza edememiş ve pek çok tüketici hakiki döner lezzetinden mahrum kalmıştır. Tire Çoban Et Döner olarak İzmir Tire’de faaliyet göstermekte olan işletmemizde misafirlerimizi dönerin en doğal haliyle buluşturuyor, orijinal döner lezzetini beğeniye açıyoruz.

İzmir restaurant sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak uzun yılların tecrübesi, deneyimi ve uzmanlığıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Dönere dair her ne gerekiyorsa misafirlerimize sunduğumuz gibi daha pek çok menümüzü de alternatifler arasında bulunduruyoruz. Bu sayede çok geniş bir menü sunuyor, her damak zevkine hitap etmeyi başaran lezzetleri beğeniye açıyoruz. Alanında uzman ustalarımızı tamamen doğal malzemelerimizle buluşturuyor, hijyen olgusuna azami dikkat edilen koşullarda, tamamı marka olmuş, güvenilir, tanınırlığı yüksek malzemeleri kullanıyoruz. Etlerimizin seçiminde belirlediğimiz kalite standartlarının kesinlikle dışına çıkmıyor, sadece en lezzetli ürünlerle değil aynı zamanda en sağlıklı ürünlerle de buluşmanızı sağlıyoruz.

İşletme olarak sürekli gelişmekte olan bir alanda çalışıyoruz. Bu yüzden de kendimizi geliştirmekten, yeniliklere ayak uydurmaktan uzak durmuyoruz. Teknoloji alanında gelişmeleri en kısa sürede işletmemize dahil ediyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR