• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Titiz Kebap&lahmacun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Aydar

Titiz Kebap ve Lahmacun olarak İstanbul’un Maltepe semtinde özel lezzet anlayışımızı müşterilerimizle buluşturuyoruz. İstanbul gıda sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Titiz Kebap ve Lahmacun, müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır. Gıda sektöründeki değişimleri yakından takip eden firmamızın amacı, bu değişimleri müşteri memnuniyetini artıracak şekilde hizmetlerine yansıtmaktır.

Hem fiyat hem de çeşitlilik noktasında tüm müşterilerine hitap etmeyi amaçlayan Titiz Kebap ve Lahmacun, özgün fikirleri ve lezzetli seçenekleri ile piyasada adından sıkça söz ettirmektedir. Firmamız genişleyen ürün yelpazesinin yanı sıra teknik kapasite, ekipman ve uzman kadrosu ile hizmet kalitesini daima yüksek tutmaktadır. Usta ellerle özenle hazırlanan ve keyifli saatler geçirmenizi sağlayacak lezzetlerimiz, güler yüzlü personelimiz tarafından sizlere sunulmaktadır.

Titiz Kebap ve Lahmacun olarak, geleneksel lezzetleri sektördeki yeniliklerle harmanlayarak ilerlemeye devam ediyoruz. Bunu yaparken de müşterilerimizin görüş ve önerilerini dikkate alıyor, onların talepleri doğrultusunda en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Çünkü öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Titiz Kebap ve Lahmacun olarak özenle seçtiğimiz malzemeleri doğru şekilde, doğru tekniklerle pişirerek yıllardır sizlerin beğenisine sunuyoruz. Titiz Kebap ve Lahmacun İstanbul Maltepe’de kebap, pide ve lahmacun gibi Anadolu lezzetlerini bir arada bulabilir, yöresel ziyafetlerin keyfine varabilirsiniz. Firmamız bu hizmetleri gerekli gıda ve kalite sertifikaları dahilinde, insan sağlığı ve hijyen kurallarına dikkat ederek sağlamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR