• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tosthane 80

Adres :

Adnan Menderes Mah.atatürk Cad.metin Tamer Sitesi Yeni Hayat Hastane Karsısı Site Taksi Yanı Merkez Osmaniye Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Bilici

E-Posta Adresi :

mustafabilicihan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 219 65 27

Whatsapp 2:

0 (545) 219 80 81

Whatsapp 3:

0 (545) 219 65 27

Serpme kahvaltı, sıkma börek, içli köfte, ayvalık tostu, ıslama köfte yeme yeri ve ev yapımı içli köfte ve yemek çeşitleri, birbirinden farklı lezzetleri ayağınıza taşıyoruz. Hizmette kalitenin adresi olmaya çalışan firmamız, müşteri odaklı çalışma prensibi, güler yüzlü personeli ile sizler için fark oluşturmaya devam ediyor. İnsan dostu ve çevreye hassas duyarlılığı ile restoran sektöründe fark oluşturan bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz. Sizler için pratik çözümler sunmaya, lezzetli yemekleri ile ağzınızda tat bırakmaya çalışan firmamız sevdiğiniz ve sürekli uğramak isteyeceğiniz bir mekan olma özelliğini taşımaktadır.

Osmaniye fast food ağzınızdaki tatları sizlere unutturacak ve bir daha asla unutamayacağınız bir tat size armağan edecektir. Güvenli markalar arasında ilkler arasında yer almaya çalışan firmamız bir ekol oluşturmaktadır. Sizler için daima daha iyisini yapmaya çalışıyoruz ve bu konuda kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Doğru bir hizmet için kaliteli çözümler ve pratik formüller oluşturmak gerektiğine inanıyoruz. Sizler için hazırladığımız en lezzetli yemekler usta ellerde hazırlanmakta ve ürün tedarikinden sunum aşamasına kadar titizlikle yerine getirilmektedir.

Firmamız hizmetlerini başarılı bir şekilde sizlere ulaştırabilmenin mutluğunu yaşarken aynı zamanda sizler için gerçekleştirdiğimiz sunumların kalitesini ne şekilde arttırabileceğimiz üzerinde kafa yormaktayız. Üstün kalite standartlarında bir lezzet sunabilmek için öncelikle işin gerekliliklerini titizlikle yerine getirmeye çalışmaktayız. Sizler de firmamızın eşsiz hizmetlerinden faydalanmak için bizleri arayabilir ve firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR