• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Tumaylar Çelik Konstrüksiyon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Tumay

  • firma fb

Evlerimizin şık görünmesi için farklı dekorasyonlar ortaya çıkmaya başlamıştır. Günümüzde ise en büyük dekorasyon hizmeti olan çelik konstrüksiyon, var olduğundan beri sürekli bir şekilde insanlar tarafından tercih edilmektedir. İşte firma olarak bizler de siz değerli müşterilerimize Muğla ferforje ve metal dekorasyon sektörü çerçevesinde hizmet vermekten dolayı büyük bir mutluluk içerisindeyiz.

Alanında deneyimli ekip arkadaşlarımız sayesinde demirleri ince bir işçilik ile işleyerek sizlere farklı tarzlarda ve modellerde birçok hizmet sunmaktayız. Bu hizmetlerimiz; demir doğrama, çelik çatı, metal korkuluk, raylı kapı, çatı izolasyonu şeklinde gerçekleşmektedir. Evinizin dış cephesinin görüntü bakımından çok hoş gözükmesi için sunduğumuz bu işlemler sayesinde kendi stilinizi rahat bir şekilde ifade edebileceksiniz. Aynı zamanda bütün bu sistemleri sizlere takdim ederken, güvenliğinizden asla taviz vermediğimizi bilmenizde fayda var. Plastik ve alçı tavan yapma konusunda da çok verimli bir iş çıkartan firmamız, bu sektörde öncü olma yolunda emin adımlar atarak daima ileriyi hedeflemektedir. Farklı modelde tasarlanan ferforje ürünlerimizi de bünyemizde barındırdığımızdan emin olabilirsiniz.

Bütün bu hizmetleri en uygun fiyat politikası çerçevesinde şekillendirmeyi başarmış olan işletmemiz, sizlerin bütçesini zorlamamaya çalışmaktadır. Her toplum kesimine göre ürünleri bizlerde bulabilirsiniz. En kaliteli ürünleri kullanarak sizlerin en büyük destekçisiyiz.

Son olarak firmamızı mevcut olan sosyal medya hesabından takip edebilir, bizleri şimdiden tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi huzurlarınıza sunarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR