• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Türkmenoğlu Metal Çelik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Türkmenoğlu

Türkmenoğlu Metal Çelik firmamız birmilyonnokta.com üyesi olarak Antalya Serik’te hizmetlerine devam etmektedir. Metaller ilk keşfedildikleri günden bu yana insanlığın vazgeçilmezleri arasına girmiş, her alanda kullanılır olmuşlardır. Çağın imkanları doğrultusunda şekillendirilmiş, estetiği değiştirilmiş ve her zaman kaliteli, şık ve kullanışlı alanların ortaya çıkarılmasında yardımcı olmuşlardır.

Günümüz şartlarında metallerden yararlanma had safhaya çıkmış, ferforje alanında ortaya çıkan gelişmeler eşliğinde daha önce eşi benzeri olmayan uygulamalar hayata geçirilmeye başlanmıştır. Bu yönüyle kaliteli malzeme ve usta işçilikle birlikte her zaman hayallerinizin ötesinde sonuçlara ulaşabilirsiniz. Antalya ferforje ve metal dekorasyon sektörünün liderlerinden birisi olarak bizler her zaman kalitenin, güvenin ve güler yüzlü hizmetin adresi konumundayız.

Önceliğimiz her zaman ferforje alanında koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu yönüyle ne kadar kaliteli hizmet alırsanız o kadar memnun olacağınızı biliyor, her işimizde yüzde yüz müşteri memnuniyetini bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da aralıksız devam ettiriyoruz. Karda ve denizde istediğiniz bütün projeleri hayata geçirebiliyor, çağımızın en modern teknolojilerini kullanıyoruz. Dünya standartlarında dekorasyon çözümlerine imza atmak adına en son nesil makinalara sahip bulunuyoruz.

Her birisi ferforje ve metal dekorasyon alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, işini severek yapan, kendini sürekli geliştiren bir kadroya sahibiz. Profesyonel ustalarımızla birlikte korkuluk sistemleri, demir doğrama sistemleri, metal kaynak, iskele kurulumu, çelik konstrüksiyon yapılar ve çok daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR