• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Turkuaz Spot

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erkan Yılmaz

  • firma fb
  • firma tw

Yaşam alanlarında, çalışma ortamlarında hayatın devam etmesi için eşyalara gereksinim vardır. Mekanların kullanım özelliklerine, kişisel tercihlere ve bütçe imkanlarına göre mekanlar en güzel eşyalarla döşenir. Kimi zaman eşyaları yenilemek kimi zamansa mekanları kapatmak nedeniyle eşya satışı da gerekir. Dolayısıyla mekanlardaki eşyalarda bir döngü söz konusudur. Mersin Yenişehir’de faaliyet gösteren Turkuaz Spot mağazamız ile bizler eşya döngüsünün tam da merkezinde yer alıyor, 2. El eşya alım satımı söz konusu olduğunda değerli müşterilerimizin en yakın çözüm ortağı oluyoruz. Uzun yıllardır eşyalarını nakde çevirmek isteyen ve uygun fiyatlı mekân düzmek isteyenlerin en yakın çözüm ortağı oluyor, güvenilir işlerimiz sayesinde Mersin’in en çok tercih edilen spotçularından birisi konumunda bulunuyoruz.

Mersin spot 2. El eşya sektörünün öncü firmalarından birisi olarak beyaz eşya ve mobilya başta olmak üzere bir evde bulunması gereken, bir evden çıkabilecek bütün eşyaları stoklarımızda bulunduruyor, çok geniş bir ürün çeşidiyle ihtiyaç sahiplerini ürünlerimizle tanıştırıyoruz. Aynı şekilde ofis eşyalarınızı, ev eşyalarınızı, iş yeri eşyalarınızı ve çok daha fazlasını saymak istediğinizde ürünlerinizi değerinde satın alıyor, nakit ödemeyle eşyalarınızı alıyoruz.

Turkuaz Spot olarak alanında deneyim sahibi, uzman bir ekiple çalışıyoruz. Profesyonel uzmanlarımız satışını yaptıkları bütün ürünlerin kullanışlı, sağlam ve estetik olmasını alıyor. 2. El çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, büro mobilyaları, ev mobilyaları ve daha fazlasını sizlerle buluşturuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR