• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ufuk Usta

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ufuk Karabacak

Türk mutfağı, çok zengin lezzetlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu zengin lezzetler, usta eller ile buluştuğunda daha çok anlam ve daha çok lezzet kazanmaktadır. Deneyimli ustaların maharetli elleri ile birleşen malzemeler adeta birlikte hayat bulmaktadır.

Bizler de siz değerli müşterilerimize işini titizlik ile yapan, deneyimli usta aşçımızın ellerinden çıkan eşsiz lezzetlerimizi sunabilmek için Ankara fast food sektörü içerisinde yerimizi aldık. İşini severek ve özenle yapan, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan işletmemiz olarak, sizlere en iyi lezzetleri sunabilmek için çalışıyoruz.

Ankara’nın Polatlı ilçesinde bulunan Ufuk Usta’nın yerinde sizlere kokoreçten köfteye, ızgara çeşitlerinden midyeye varıncaya kadar birçok ürün çeşitliliğimiz ile hizmet vermekteyiz.

Hijyen konusunda en ufak ihmale bile göz yumulmayan işletmemizde her zaman siz değerli müşterilerimize en sağlıklı ve temiz ortamda eşsiz lezzetlerimizi sunmaya çalışıyoruz. İşimizi son derece özenle ve titizlik ile yaptığımız işletmemizde yıllardır hizmet verirken hep hijyeni ön planda tutuyor ve sizlerin sağlığına son derece önem veriyoruz.

Gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilmeniz için her zaman sizlere hak ettiğiniz en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak bizim başlıca görevlerimizden biridir. Fast food sektörü içerisinde sizlerin en güvendiği ve aklınıza ilk gelen işletme olabilmek amacıyla durmadan en kaliteli hizmeti verebilmeye çalışıyoruz.

Fast food konusunda güvenilir adres arayan siz değerli müşterilerimizi işletmemizde ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR