• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uğurcan Yemekçilik ( Seyhan Catering Yemek Firması )

Adres :

Mücahitler Caddesi Mithat Paşa Mahallesi No: 85/ C Kat: 1 Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Dağ

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 256 65 76

Kalabalık yemeklerinizde ya da özel günlerinizde siz yorulmayın diye sizin yerinize her şeyi düşünen Uğurcan Yemekçilik ( Seyhan Catering Yemek Firması ) birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Verdiği kaliteli hizmet ve lezzetli yemekleri ile adından sıkça söz ettiren firmamız, %100 müşteri memnuniyeti politikası ile çalışmayı ilke haline getirmiştir. Düğün, sünnet, mevlit, cenaze gibi toplu yemek siparişlerinizin olduğu durumlarda, güvenilir ve lezzetli bir yemek servisine ulaşmanızı sağlıyoruz.

Başarımızın sırrı, sadece en iyi malzemeler kullanarak hijyenik ortamlarda, profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan yemeklerimizden gelmektedir. Adana Seyhan catering sektöründe hizmet veren firmamızda, işinin ehli ustalarımız talebinize göre yemek hazırlığı yapar, dumanı üstünde yemeklerimiz sıcacık ve tazeyken servis edilir. Bu sayede yemek organizasyonunuzda herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmanız engellenir. Özel günlerinizin vazgeçilmezi yemek servisinde her daim en iyi hizmeti alabileceğiniz firmamızda, hem sağlıklı hem de lezzetli ev yemekleri sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Uğurcan Yemekçilik olarak kaliteli ve lezzetli yemek servisi yapmayı bir görev edindik. Zengin menümüzden seçebileceğiniz ya da özel olarak sipariş verebileceğiniz her yemek büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Hijyen kurallarına sıkı sıkıya bağlı mutfağımızdan çıkan her yemek toplu yemek organizasyonlarınızın vazgeçilmezi olacaktır. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle çalışmak, özel günlerinizde yaşadığınız stresi azaltacak, bu günleri sorunsuz atlatmanıza destek sağlayacaktır. Lezzetin kalite ile buluştuğu yemeklerimizle tanışmak için bize ulaşın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR