• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Uğurcan Yemekçilik ( Seyhan Catering Yemek Firması )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Dağ

  • firma instagram

Kalabalık yemeklerinizde ya da özel günlerinizde siz yorulmayın diye sizin yerinize her şeyi düşünen Uğurcan Yemekçilik ( Seyhan Catering Yemek Firması ) birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Verdiği kaliteli hizmet ve lezzetli yemekleri ile adından sıkça söz ettiren firmamız, %100 müşteri memnuniyeti politikası ile çalışmayı ilke haline getirmiştir. Düğün, sünnet, mevlit, cenaze gibi toplu yemek siparişlerinizin olduğu durumlarda, güvenilir ve lezzetli bir yemek servisine ulaşmanızı sağlıyoruz.

Başarımızın sırrı, sadece en iyi malzemeler kullanarak hijyenik ortamlarda, profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan yemeklerimizden gelmektedir. Adana Seyhan catering sektöründe hizmet veren firmamızda, işinin ehli ustalarımız talebinize göre yemek hazırlığı yapar, dumanı üstünde yemeklerimiz sıcacık ve tazeyken servis edilir. Bu sayede yemek organizasyonunuzda herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmanız engellenir. Özel günlerinizin vazgeçilmezi yemek servisinde her daim en iyi hizmeti alabileceğiniz firmamızda, hem sağlıklı hem de lezzetli ev yemekleri sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Uğurcan Yemekçilik olarak kaliteli ve lezzetli yemek servisi yapmayı bir görev edindik. Zengin menümüzden seçebileceğiniz ya da özel olarak sipariş verebileceğiniz her yemek büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Hijyen kurallarına sıkı sıkıya bağlı mutfağımızdan çıkan her yemek toplu yemek organizasyonlarınızın vazgeçilmezi olacaktır. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle çalışmak, özel günlerinizde yaşadığınız stresi azaltacak, bu günleri sorunsuz atlatmanıza destek sağlayacaktır. Lezzetin kalite ile buluştuğu yemeklerimizle tanışmak için bize ulaşın.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar