• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Umut Yemekçilik ve Catering

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tuncay Demirci

  • firma fb
  • firma instagram

Yemek sektörünün önde gelen firması olarak sizlere kaliteli hizmetler vermekteyiz. Gelişen ve değişen dünya düzeninde artık şirketler yemek işlerini özel işletmelerle anlaşarak halletmektedir. Bu durum şirketleri veya kurumları büyük bir yükten ve sorumluluktan kurtarmaktadır. Her zaman bizler firma olarak yemek sektöründe kaliteyi ön planda tutan bir işletmeyiz. Firmamız için müşteri memnuniyeti her zaman kaliteli, güvenli ve lezzetli yemeklerden ibaret olmuştur. İşletme olarak bizde bu durumu ön planda tutarak daima yemeklerimizi kaliteli ve lezzetli yapmayı başardık.

Müşterilerimize istedikleri her yerde hizmet veriyoruz. İster yıl boyu onların yemek ihtiyaçlarını karşılıyoruz isterlerse de özel gün ve gecelerde yemek hizmetlerini karşılıyoruz. Profesyonel kadromuz yemek sektöründe deneyim kazanmış ve eğitimli insanlardan oluşmaktadır. Onlarda yaptığımız hizmetin ne kadar önemli olduğunun farkına vararak çalışmaktalar. İşletmemizde yenilik açısında yemek sektöründe bulunması gerek tüm araç ve gereçler mevcuttur. Sağlık yönünden ise firmamız gerekli olan tüm belge ve sertifikaları almıştır. Değerli müşterilerimiz güven içinde bizleri seçebilir ve bizleri seçtikten sonra farkı kendi gözleri ile görebilirler. En usta aşçılarımızın ellerinden çıkan lezzetli yemekleri değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Adana catering firması olarak şehrimize en kaliteli ve lezzetli yemekleri sunmaktan gurur duyuyoruz. İnsanların temel ihtiyaçlarından bir tanesi olan yemek yemeği keyifli hale getiriyoruz. Giderek artan müşteri potansiyelimiz ile büyümeye devam ediyor, büyüdükçe kaliteden ödün vermeden hizmetlerimize devam ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR