• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uşak Cumhuriyet B-fit

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Kuyucak Uluyolu Sokak No: 55 Uşak Uşak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasret Özdemir

E-Posta Adresi :

hasretozdemirusak@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 711 18 96

Whatsapp 2:

0 (534) 711 18 96

Uşak Cumhuriyet B-fitbayanlara özel spor salonu,kadınlara özel spor salonu,bayan spor,kilo alma,kilo verme,beslenme danışmanlığı,sağlıklı beslenme,fit kalma,sporcu beslenmesi,kardiyo,aerobik,zayıflama,kilo problemi,detoks,diyet ve diyetisyen olarak Uşak Merkez de hizmet vermekteyiz.

Spor sektöründeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.
Tüm müşterilerimizin memnun olduğu,şikâyetlerin sıfıra indirildiği, kalitenin firmamız ile eşdeğer tutulduğu bir misyonla yolumuza devam ediyoruz. Kendimize vizyon olarak sınır çizmeyi gelecek güzel günler adına uygun bulmuyoruz. Bundan dolayı müşterilerimizle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hayallerin hakikate dönüşmüş olduğu bir hizmet portföyü ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.
Bulunduğumuz lokasyonda çok uzun zamandır faaliyette bulunmakta olan firmamız göstermiş olduğu hassasiyetle, üretim portföyü ile ve hizmet anlayışı ile beraber parmak ısırtan sonuçlara imza atmaktadır.Şuan itibariyle pek çok alanında lider konumda bulunan firmamız sektörün nabzını tutmaktadır. Böylece pek çok firma içinde bir referans noktası oluşturmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR