• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

V.i.m Turizm Vize İşlemleri Merkezi

Adres :

Sancak Mahallesi Tiflis Caddesi 3/b Çankaya Ankara Ankara

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Öztürk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

vizeofisi_@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 671 59 49

Whatsapp 2:

0 (534) 952 89 45
VizeBaşvurusu

Vize başvurususırasındaredkararlarının, bir çok başvurunun yanlış veya eksik evrak hazırlamaktan vevizegörüşmelerinde sorulan sorulara istenilen
cevapların verilmemesinden kaynaklandığını görmekteyiz.Vizebaşvuruları için ciddi ve önemli bir ön hazırlık gerekmektedir. Konsolosluklar sık sık vize işlemleri ile ilgili prosedürlerini değiştirmekle birlikte, hemen her yıl yeni uygulamalar getirmektedir. Her ne kadar "Ben İngilizce veya gerekli dilleri biliyorum" ya da "Benim daha önce vizem var, dolayısıyla bir problem olmaz" şeklinde düşünüyorsanız da, bizim tecrübemiz bu tip başvuruda bulunanların çoğunluğunun ne yazık ki hüsrana uğradığı yönündedir.

Güven ve huzurla başvuru yapmak sizin elinizde. Aşağıda size sunduğumuzvize danışmanlıkhizmetlerini kesinlikle öneriyoruz. Kanımızca harcayacağınız ufak bir danışmanlık ücreti, size fazlasıyla dönecektir.

Vize Danışma HizmetlerimizVize dosyanızın hazırlaması, gereksiz bilgilerin çıkarılarak, gerekli olanları sizden talep ederek dosyanızın en doğru haline getirilmesi,Bazı ülkelerin başvurularında durumu açıklayıcı ve konsolosluğa hitaben İngilizce mektup yazılması gereklidir. Bu mektubun yazılması ve dosyanıza eklenmesi,Uçak ve/veya otel rezervasyonlarınızın yapılması ve bu detayların dosyanıza eklenmesi,Şahsi başvuru istemeyen ülkeler için başvurularınızın konsolosluğa bizzat götürülmesi ve sonucunun firmamızca alınıp pasaportunuzun size kargo ile gönderilmesi,Şahsi başvuru gerektiren ülkeler için vize randevunuzun belirlenen gün ve saatte doğru olarak alınması ve size iletilmesi,Eğer şahsen vize görüşmesine girecekseniz görüşmenizden önce size görüşme sırasında yapılması veya yapılmaması gereken şeyler ve hareketler hakkında bilgi ve oryantasyon verilmesi,İlk kez vize alacaklar için özel danışmanlık, durum değerlendirmesi ve tüm soruların eksiksiz bire bir cevaplandırılması,Her tür sorularınız için sınırsız msn, telefon, ya da ofisimizde bire bir destekVe bizce en önemlisi 17 yıllık Karya International vize danışmanlığı tecrübesi ve güvencesiyle başvuru yapmanın huzuru.
VİZE DANIŞMANI : ERKAN ÖZTÜRK

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR