• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Woman Colors Ayakkabı & Çanta

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Woman Colors Ayakkabı & Çanta olarak Bilecik ilimizde hizmet vermekteyiz. Bilecik ayakkabı ve çanta olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak adına kendimizi geliştiren ve yenileyen bir firma olmak adına çalışmalar yürütmekteyiz. Her ayak yapısına göre ayakkabı çeşitlerimiz mevcuttur.

Hem ekonomik hem de ayak sağlığı için güvenilir ürünler temin etmek ana prensibimizdir. Yaş ve numara sınırlaması olmaksızın her çeşit ayakkabıyı bulmanız mümkündür. Stok kontrollerimizde düzenli olarak yapılmaktadır. Raf düzenlerine de ayrı bir önem gösterilmesi ile birlikte aradığınız ürünü sizlere kolayca sunmaktayız. Güler yüzlü ve işini ciddiye alan çalışanlarımızla birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli etkileşim halindeyiz.

Çanta çeşitlerimiz de mevcuttur. İstediğiniz tarz, model ve renkteki çantalarımızı sizlere düzenli bir raf konseptiyle sunmaktayız. Çantalarımızın da kaliteli ve ekonomik ürünlerden oluşması bizlerin en çok hassas davrandığı diğer bir noktadır.

İnternet sitelerimizden sipariş ettiğiniz ürünleri kargolar vasıtasıyla sizlere ulaştırmamız da mümkündür. Kapıda ödeme imkânımız mevcut olmakla birlikte sizlere güvenilir ve faturalı bir hizmet sunmaktayız. EFT imkânımızda mevcuttur. Her mevsime uygun ürünlerimiz vardır. Mağazamızı ziyaret ettiğiniz takdirde personellerimiz size en iyi hizmeti sunmaktadırlar. Ürün değişimi ve denemesi konusunda da sizlere yardımcı olmaktayız.

Hedefimiz kaliteli ürünleri olan, müşteri odaklı çalışma prensibine bağlı kalarak mağazacılık sektöründe adını duyuran ve başarılı işler yapan bir firma haline gelmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR