• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Workandfit

Adres :

Barbaros Mahallesi Şehit Gürol Caddesi No: 130-128 Çanakkale Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Büşra Atak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aslanbusra.17@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 402 80 22

Whatsapp 2:

0 (530) 402 80 22

Yıllardır spor, fitness ve sağlıklı yaşam alanında çalışmakta olan deneyimli bir kadronun ürünü olan Workandfit olarak bizler siz müşterilerimizin de yaşam kalitesini yükseltecek olan standartlara gelebilmesi için hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz. Spor yapmanın dışında spora sizi her zaman teşvik edecek ve bunu hayatınızın bir parçası haline getirecek olan çalışmaları da sizlere sunmaya devam ediyoruz. Çanakkale spor sektöründe Merkez ilçede faaliyetlerini sürdüren bir firma olarak çeşitli noktalardan gelen tüm müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Her zaman en doğal gelişim yöntemlerini kullanarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizde sadece fitness ve spor ile değil aynı zamanda beslenmedeki düzenlemelerle de vücut sağlığınızı korumanızı mümkün hale getiriyoruz. Metabolizmanıza en uygun forma sahip besinleri tüketmeye sizleri teşvik eden firmamızda ideal kilolarınıza gelmenizi sağlayacak olan çalışmaları da sizlerle buluşturuyoruz. Sizler için özel spor programları hazırlayabildiğimiz gibi beslenme alışkanlıklarınızla ilgili düzenlemeler yapabilmek için gerekli dikkat edilmesi gereken tüketimler konusunda da sizlere bilgi verebiliyoruz.

Yoğun iş ya da ders temposuna karşı hem motivasyonunuzu canlı tutmak hem de kendinize zaman ayırarak tüm bu yorgunluğun içinde hala diri kalabilmenizi sağlayacak olan bir hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Hangi düzeyde olursa olsun yeni başlayanlardan ileri düzeyde vücut geliştirenlere kadar çok geniş bir kitlede verebildiğimiz hizmetlerimizde sizlere ferah ortamlarda keyifli bir şekilde spor yapma deneyimini sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR