• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yağmur Veteriner Kliniği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Sayılır

Yağmur Veteriner Kliniği olarak Bursa İznik’te faaliyet gösteren kliniğimiz, uzman kadrosu ve modern donanımı ile yoluna devam ediyor. Bursa evcil hayvan sektörde uygulamalarıyla fark yaratan işletmemiz geniş hizmet yelpazesiyle de dikkat çekiyor. Uzaman kadromuz müşteri memnuniyetini sağlayarak kendini mesleğine adamış üstün niteliklere sahiptir. Bilgi birikimi ve tecrübesini güçlü alt yapısıyla birleştirmekte, bölgenin en çok tercih edilen merkezi olduğu gibi tüm Türkiye’de referans gösterilen klinikler arasına katılmayı hedeflemektedir.

Yağmur Veteriner Kliniği olarak amacımız, evcil hayvanların, çiftlik hayvanlarının ve diğer minik dostlarımızın sağlıkla alakalı bütün problemlerine çözüm üretmektir. Aynı zamanda sağlık problemlerinde, gelişim süreçlerinde, beslenmelerinde, aşılanmalarında ve diğer bütün detaylarda danışmanlık hizmeti sağlamaktır. Onların daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü bir yaşam sürebilmeleri için mücadele vermektedir.

Yağmur Veteriner Kliniği olarak evcil hayvanlarımızın ve çiftlik hayvanlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmeye çalışıyoruz. Koruyucu hekimlik ve iyileştirici hizmetler sağlıyoruz. Veteriner tıbbının ulaştığı en uç noktanın bütün imkanlarını kullanıyoruz. Hizmetlerimizi bütünleşik bir yapı içerisinde ekonomik koşullarda siz kıymeti müşterilerimize sunuyoruz. Hayvan sağlığı ve gelişimi alanında bilimsel araştırmaları yakından takip ederek konuyla alakalı yeni bilgi ve belgeleri de destekliyoruz.

Hayvan aşılama hizmetleri, hayvan kısırlaştırma işlemleri, çiftlik ürünleri satışı gibi farklı alanlarda hizmet veren kliniğimiz 7/24 acil veteriner desteği sağlamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her noktada en yakın veteriner kliniğini olarak yanınızdadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR