• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yakın Veteriner Kliniği

Adres :

Beyazıt Mahallesi Huzur Sokak No: 10/a Akyurt Ankara Ankara » Akyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gürkan İşçi

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

giscivet@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 655 75 87

Whatsapp 2:

0 (530) 655 75 87

Yakın Veteriner Kliniği olarak akyurt kedi köpek bakım hizmeti, akyurt kedi enjeksiyon hizmeti, akyurt en yakın veteriner kliniği, akyurt köpek enjeksiyon hizmeti, akyurt en iyi veteriner hizmeti, akyurt en yakın veteriner hekim, akyurt kedi köpek yara bakımı, akyurt köpek bakım hizmeti, akyurt kedi köpek aşı hizmeti, akyurt veteriner kliniği, akyurt adaklık satışı, akyurt kurbanlık satanlar, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Yakın Veteriner Kliniğifirması olarak bu sektörün insanlar için öneminin farkına önceden varmış olmamız sayesinde bu alanda hizmet vermeye başlayan ilk firmalar arasında yer alabildik. Firmamızın bu alanda uzun yıllardan beri hizmet sunmasının getirmiş olduğu deneyim sayesinde bu sektörün geçmişi ve geleceği hakkında oldukça kolay bir şekilde gerekli tüm bilgilere hakim olabilmekteyiz.

Sektörün geçmişinden yola çıkarak geleceğinin de başarılı bir şekilde yorumlanabilmesi neticesinde ise müşterilerimizin gelecek dönemlerde ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarının henüz kimsenin aklına dahi gelmemişken çözümleri firmamız tarafından oluşturulmaya başlanmış bulunmakta ve bu müşterilerimiz bu sorunlar ile bizlere geldiklerinde çözüm olarak kendilerine bu çalışmalar sunulabilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin sorunları eksiksiz bir şekilde kendilerine sunulabilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR