• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Yaşam Döner

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aytaç Kel

reklam logosu

Yaşam Döner fast food, tost ve paket servis olarak İstanbul Ataşehir de hizmet vermekteyiz.

Yemek sektörünün lider firması konumunda olan Yaşam Döner firmamızın bulunduğu konumu muhafaza etmesindeki en önemli etmenlerden bir tanesi müşterilerimize göstermiş olduğumuz saygı ve memnuniyetlerini sağlama adına gösterdiğimiz özendir. Müşteri taleplerinin her defasında standart ve kalitede bir düşme olmaksızın ve tam zamanında karşılanıyor olması firmamıza olan güveni devam ettirmede oldukça etkilidir. Bunu sağlamak üzere faaliyet gösterirken yalnızca müşterilerimize karşı değil piyasadaki diğer aktörlere karşı da etik davranış ilkelerine bağlı kalınmaktadır

Yaşam Döner firması olarak misyonumuz, çalıştığımız alanda en iyi hizmeti sunmak ve yemek sektöründe öncü bir firma olmak. Bunu yaparken ise, ahlaki ve etik değerleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalitemizden ödün vermeden satışlarımızı canlandırmak, sektörü canlandırmak, geliştirme politikalarımızı sürdürmek ve sürekli olarak örnek bir kuruluş olarak adımızın anılmasını sağlamaktır.

Yaşam Döner firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerde hem yüksek kalitenin elde edilmesi hem de sektörün en uygun fiyatları ile işlem gerçekleştirilmesi için doğru bir analiz çalışması gerçekleştiriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR