• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yavuz Döner

Adres :

Doguş Mah.fetih Cad. No: 263 Karatay Konya Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Metiner

E-Posta Adresi :

yasinmetiner956@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 921 91 11

Whatsapp 2:

0 (539) 921 91 11

Konya içerisinde kaliteli fast food yiyebileceğiniz firmalardan biri olarak, hem şehrimizin yerlilerine hem de şehrimize misafir olarak gelen herkese en kaliteli ve en lezzetli fast food ürünlerini sunuyoruz. Konya başlı başına önemli ve değerli bir şehrimiz olduğundan dolayı sizlere tüm güzelliğini sunmaktadır. Bizle de Konya fast food sektörü içerisinde açılmış bir firma olarak Konya’nın lezzetini sizlere sunuyoruz.

Alanımızda kurulduğumuz günden itibaren en lezzetli ve en taze malzemelerden elde ettiğimiz çeşitli fast food ürünlerimiz ile en kaliteli ve en lezzetli hizmeti tek bir çatı altında sunuyoruz. Bizler için müşteri memnuniyeti en önemli etken olduğu için hem lezzet, hem hijyen hem de sunumlarımızda bu değeri sizlere yaşatıyoruz. Konya içerisinde kaliteli saç kavurma, döner, sulu yemek, köfte yiyebileceğiniz bir mekân arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Konya’nın en iyi döner salonlarından biri olarak hem yerli halkın sevdiği hem de ziyarete gelenlerin en çok tercih ettiği mekânlardan biri olduk. En iyi saç kavurma nerede yenir sorusunun da cevabı olarak ismimizi ilk sıralarda görmekten dolayı bizler de çok memnun oluyoruz.

Aile lokantası olarak en işlek ve en kolay bulunabilen bir yerde sizlere hem yemek hem de sevdikleriniz ile eğlenceli muhabbetin durağı olma hizmetini sunuyoruz. Toplu yemek organizasyonlarınızı da restoranımızda yapabilirsiniz. Ekiplerimiz bu konuda sizlere rezervasyon hizmeti vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR