• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yek Danışmanlık

firma adresi

Adres :

Nilüfer Doruk Hastane Yanı Bursa » Nilüfer
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Esra Hoca - Yasemin Hoca
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (545) 935 98 68

reklam logosu
  • firma instagram

Bursa ili Nilüfer ilçesinde siz değerli müşterilerine uzun yıllardan bu yana önemli hizmetler sunan Yek Danışmanlık isimli işletme olarak her zaman kaliteli, deneyimli, tecrübeli, profesyonel, sorunsuz ve uygun fiyatlı hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden biri olarak kendimize yer bulmaktayız. İşletme olarak bünyemizde her zaman deneyimli, tecrübeli ve profesyonel yapılara sahip eğitimciler bulundurmaktayız. Bünyemizde bulunan deneyimli ve tecrübeli eğitimcilerimiz sayesinde çocuklarınızın gelişimlerinin çok daha kaliteli olmasını sağlamaktayız. Ayrıca sunduğumuz tüm danışmanlık ve eğitim hizmetleri piyasa koşullarına göre en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Uygun fiyatlarımız ile sunduğumuz hizmetler sayesinde müşterilerimizin maddi zorluk yaşamadan hizmet alabilmelerini sağlamaktayız.

İşletme olarak çocuklarınız için her zaman planlı ve programlı şekilde hizmetler ortaya koymaktayız. Otizm farkındalığı bulunan çocuklarınızın kısa süreler içerisinde önemli gelişmeler göstermesini sağlayacak şekilde kaliteli, profesyonel, planlı, programlı ve hatasız hizmetler ortaya koymakta ve sizlerin her zaman memnuniyetlerinizi kazanmaktayız. Bünyemizde bulunan eğitimcilerimiz fazla sayılara sahip olmakta ve tüm çocuklar ile özel olarak ilgilenebilme şansına sahip olmaktayız.

Sizlerin de çocuklarınız için bu şekilde kaliteli, profesyonel, hatasız, sorunsuz, uygun fiyatlı ve tecrübeli hizmetler almaya ihtiyacınız var ise eğer Bursa danışmanlık sektöründe hizmet veren işletmemiz bünyesine gelerek memnun kalacağınız ve en ufak bir pişmanlık duymayacağınız şekilde hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR