• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yelken Oto Kurtarma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ender Yelken - Alican Yelken

Birmilyonnokta.com kendine çok tecrübeli, deneyimli, meşhur, çok tercih edilen yeni bir firma daha üye edindi ve bu firmamızın adı Yelken Oto Kurtarma. Son dönemlerde şahsi araç kullanımının da artmasıyla trafik gerçekten çok yoğun bir hal aldı ve bu yoğunluğa engel olma adına bir çözüm de üretilemedi maalesef. Bu yoğunluğun olumsuz yanı olan trafik kazalarının artması da cabası. Sürekli olarak trafik kazaları veya trafikte oluşan krizlerin haberini almaktayız.

Bunların olmasını elbette biz de istemeyiz ve her kazada çok üzülmekteyiz. Ancak artık üzüntümüzü bir yana bırakıp trafikte sorun yaşayan şoförlerin imdadına koşarak onların bu sorununa ortak olmayı seçiyoruz. Antalya Kepez’de hizmet vermekte olan firmamız, nerede olursanız olun size adeta Hızır gibi yetişip yardım ediyor. Araç çekme, şehirlerarası yol yardımı ve acil çekici ihtiyaçlarınıza hızlıca cevap olan firmamız son derece kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Antalya oto kurtarma sektörü firmamızla birlikte can buldu ve değer kazandı. Tüm halkın güvenini kazanmayı başaran firmamız hizmetinizdedir.

Kalitesinin yanı sıra cep yakmayan firmamız müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Uzman kadrosu ve kaliteli çekici araçları ile olay yerine hızlıca ulaşan ve araçlarınıza tek bir çizik dahi gelmeden taşıyan firmamıza telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz yer neresi olursa olsun arayacağınız tek firma biziz ve hızlı, uygun fiyat çerçevesinde, sağlam hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR