• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Yeşillik Eskişehir

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Umut Bey

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Tazelik ve kalitenin harman olduğu, bol yeşillik ile son dokunuşların yapıldığı tüm lezzetler, Yeşillik Eskişehir'de. Eskişehir restaurant sektöründe verdiğimiz bu kaliteli lezzetlerimizle siz değerli müşterilerimizin kısa sürede güvenle tercih ettiği restoran olmayı başarmış bulunmaktayız. Kendimizi müşterilerimizin yerine koyduğumuzda nasıl hizmet görmek istiyorsak ekibimizle birlikte öyle özenli, lezzetli ve kaliteli hizmetler vermeye gayret ediyoruz. Bizim için değerli olan müşterilerimize birbirinden lezzetli yemeklerimizle ve şık sunumlarımızla hizmette sınır tanımıyoruz.

Damaklara lezzet, ceplere bereket... Sizler için özenle ve titizlikle hazırladığımız bu eşsiz lezzetleri uygun fiyatlarla sizlere servis ediyoruz. Çorba çeşitlerimiz, kebap çeşitlerimiz, ızgara çeşitlerimiz, etli ve peynirli pide çeşitlerimiz, salata ve meze çeşitlerimiz, içecek çeşitlerimiz ve tatlılarımızla birbirinden lezzetli tatlarımızı profesyonel ekibimizle sizlere servis ediyoruz. Yemeklerimizi hazırlarken kullandığımız ürünlerin tazeliğine, güvenilirliğine, lezzetine ve kalitesine dikkat ediyoruz. Titizlikle hazırladığımız yemeklerimizi şık sunumlarla sofralarınıza getiriyoruz. Geniş, ferah, sakin, arkadaşlarınızla ve ailenizle rahatlıkla tercih edebileceğiniz restoranımızda rezervasyon ve adrese servis hizmetimiz de mevcuttur.

Müşterilerimizin memnuniyetini korumak adına hem mutfakta hem de serviste özenle çalışmalar yapıyoruz. Kullandığımız sebzelerin tazeliğiyle sizlere sağlıklı lezzetler hazırlıyoruz. Sektörde güvenle tercih edilen firmamız kısa sürede bu başarıyı elde etmiştir. Kalitemizden ve lezzetimizden ödün vermeden müşterilerimize güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, çalışkan, işine ve çevresine saygılı ekibimizle en güzel ve en özel çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR