• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Yiğitalp Koltuk Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Oğuzhan Yiğitalp

  • firma fb

Temizlik hayatımızın olmazsa olmazıdır. Temizlik hem estetik hem de hijyen açısından hayatın her alanında uygulanması gereken bir işlemdir. Fakat bazı uygulamaların mutlaka özel ekipmanlar ve profesyoneller tarafından yapılması icap eder. Koltuklar bunlardan birisidir. Evlerimizin, ofislerimizin vazgeçilmez parçaları olan koltuklar zamanla veya ani şekilde kirlenmeye, lekelenmeye maruz kalırlar. Yapıları itibariyle de kirlenmeye son derece müsaittirler. Çoğu bilinçsiz uygulama, koltukları temizlemeden öte yıpratır. Kirlerin, lekelerin daha derinlere işlemesine neden olur. Bu yüzden de kesinlikle koltuk temizleme işini işin uzmanına bırakmak gerekir. Bursa Osmangazi’de faaliyet gösteren Yiğitalp Koltuk Yıkama firmamız uzun yılların deneyimi ve tecrübesiyle bu işi en iyi biçimde yapmaktadır.

Bursa temizlik sektörünün kurulduğumuz ilk günden bu yana en çok tercih edilen işletmesi konumunda bulunuyoruz. Kaliteden ödün vermeyen çalışmalarımızla müşterilerimizin güvenini kazanıyor, koltuklarını gönül rahatlığıyla emanet edebilecekleri bir işletme olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Firma olarak daima gelişimimizi sürdürüyor, özellikle teknoloji alanındaki en son gelişmeleri yakından takip ederek en hızlı şekilde ürün ve uygulamaları sistemimize dâhil ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını başarıyla tespit ediyor, her seferinde beklentilerin çok daha üzerinde sonuçlar sunuyoruz.

Firma olarak koltuklarınızı, kanepelerinizi malzemesi her ne olursa olsun bulundukları adreste yıkıyor, derinlemesine temizlik yapıyoruz. Uygulamalarımızla sadece lekeleri ortadan kaldırmıyor, zararlı bakterileri de arındırarak ürünlerinizin kullanım ömrünü uzatıyor, estek, şık ve canlı biçimde kullanabilmenize olanak sağlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR