• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yılmazer Oto Kurtarma

Adres :

Osmaniye Mahallesi 8. Sanayi Sokak No: 23 İzmir » Kınık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Yılmazer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 015 64 93

Whatsapp 2:

0 (535) 477 21 08

Sektördeki tecrübeleriyle, iletişimi kuvvetli, pozitif enerjiye sahip çalışanlarıyla adından söz ettiren Yılmazer Oto Kurtarma ailesi olarak sizlere birmilyonnokta.com adresinden hizmet sağlamaktayız. Dürüst, saygılı ve çalışkan bir iş ahlakıyla sizlere hizmet sunmaktayız.

İzmir yol yardım sektöründe verdiğimiz hizmetlerin kalitesiyle fark yaratarak İzmir’in en çok tercih edilen oto kurtarma firması olmaktan gurur duymaktayız. Sizlerin hizmetlerimize olan geri dönüşleri sayesinde mesleğimize dört elle sarılıp keyifle çalışmaktayız. Oto kurtarma, araç alım satımı ve yol yardımı hizmetlerini en kaliteli ve en hızlı şekilde firmamızdan alacağınızı garanti etmekteyiz. Her marka ve modelde aracın alım satım işlerini güvenle yapabileceğiniz bir firma olmak için çabalamaktayız. İkinci el araçlarınızı değerinde alıyoruz. Bütçenize uygun fiyattaki araçlarımızın satışını yapıyoruz. Bizleri günün her anında arayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ve müşteri beğenisini en yüksek seviyede tutmak firmamızın en temel prensibidir. Bunun için deneyimli ve güler yüzlü personelimizle sizlere en güvenilir oto çekici hizmetini bütçenize uygun fiyatlarla sağlamaktayız. Son teknoloji cihazlarımızla donatılmış araçlarımızı aracınızın bulunduğu konuma getirerek en kısa sürede sizlere yol yardımı hizmeti sunuyoruz. Sizlere araçlarınızı en kısa sürede teslim edeceğimizin garantisini sunmaktayız.

Vizyonumuz, hizmet ağımızın gün geçtikçe büyümesi ve müşteri sayımızın gün geçtikçe artmasıdır. Bizlere ihtiyaç duyduğunuz her an iletişim numaralarımızı arayarak ulaşabilirsiniz. Güvenilir oto alım satımın tek adresi olan firmamıza sizleri de görmekten memnuniyet duyarız.

www.kinikotokurtarma.com

izmir bergama alo oto çekici, izmir bergama oto kurtarma hizmeti, izmir bergama en yakın oto çekici, izmir bergama acil oto kurtarıcı, izmir bergama acil yol yardım firması, izmir bergama 7/24 yol yardım firması, izmir bergama oto alım satım firması, izmir bergama alo oto kurtarıcı, izmir bergama oto kurtarma firması, izmir bergama 7/24 oto çekici hizmeti, izmir bergama şehirler arası oto kurtarıcı, bergama alo oto çekici, bergama oto kurtarma hizmeti, bergama en yakın oto çekici, bergama acil oto kurtarıcı, bergama acil yol yardım firması, bergama 7/24 yol yardım firması, bergama oto alım satım firması, bergama alo oto kurtarıcı, bergama oto kurtarma firması, bergama 7/24 oto çekici hizmeti, bergama şehirler arası oto kurtarıcı, izmir menemen alo oto çekici, izmir menemen oto kurtarma hizmeti, izmir menemen en yakın oto çekici, izmir menemen acil oto kurtarıcı, izmir menemen acil yol yardım firması, izmir menemen 7/24 yol yardım firması, izmir menemen oto alım satım firması, izmir menemen alo oto kurtarıcı, izmir menemen oto kurtarma firması, izmir menemen 7/24 oto çekici hizmeti, izmir menemen şehirler arası oto kurtarıcı, menemen alo oto çekici, menemen oto kurtarma hizmeti, menemen en yakın oto çekici, menemen acil oto kurtarıcı, menemen acil yol yardım firması, menemen 7/24 yol yardım firması, menemen oto alım satım firması, menemen alo oto kurtarıcı, menemen oto kurtarma firması, menemen 7/24 oto çekici hizmeti, menemen şehirler arası oto kurtarıcı, izmir aliağa alo oto çekici, izmir aliağa oto kurtarma hizmeti, izmir aliağa en yakın oto çekici, izmir aliağa acil oto kurtarıcı, izmir aliağa acil yol yardım firması, izmir aliağa 7/24 yol yardım firması, izmir aliağa oto alım satım firması, izmir aliağa alo oto kurtarıcı, izmir aliağa oto kurtarma firması, izmir aliağa 7/24 oto çekici hizmeti, izmir aliağa şehirler arası oto kurtarıcı, aliağa alo oto çekici, aliağa oto kurtarma hizmeti, aliağa en yakın oto çekici, aliağa acil oto kurtarıcı, aliağa acil yol yardım firması, aliağa 7/24 yol yardım firması, aliağa oto alım satım firması, aliağa alo oto kurtarıcı, aliağa oto kurtarma firması, aliağa 7/24 oto çekici hizmeti, aliağa şehirler arası oto kurtarıcı,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR