• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yılmazlar Vinç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuzhan Yılmaz

Firmamız Yılmazlar Vinç Türkiye’de binlerce farklı kuruma ev sahipliği yapan birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Forklift ve vinç gibi araçlar günümüzde oldukça farklı alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Oldukça yüksek fiyatlı olan bu araçlara sahip olan kişilerin sayısı ise oldukça azdır. Genellikle kurumsal şirketler bu gibi araçları satın alarak farklı alanlarda kullanabilmektedir.

Mersin yol yardım sektöründe geniş kapsamlı hizmetleri ile oldukça gözde çalışmalara imza atan firmamız pek çok konuda müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Sizlere her zaman çözüm odaklı ve yüksek kaliteli hizmetleri sunmayı hedefleyen firmamız bu noktada yenilikçi çalışmalar gerçekleştirmektedir. Sorumluluk bilinci yüksek ve takım çalışmalarında oldukça verimli çalışma arkadaşlarımız ile ihtiyaç duyduğunuz her alanda çözüm önerileri sunmaktayız.

Firmamız Yılmazlar Vinç başta yol yardım hizmetleri olmak üzere pek çok farklı alanda hizmet sunmaktadır. Saatlik vinç kiralama, forklift kiralama ve çekici yardımları da verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır. Firmamız her zaman yüksek performanslı araçları oldukça avantajlı fiyatlarla sunmaktadır. Aynı prensip ile verdiğimiz tüm hizmetlerde yüksek kalite standartlarını sunmaktayız.

Sizlere kaliteli bir hizmet süreci sunmak Yılmazlar Vinç ailesi olarak öncelikli hedefimizdir. Çeşitli amaçlar ve ihtiyaçlara yönelik olarak sunduğumuz hizmetlerden hemen yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey firmamızla iletişime geçmek. İnternet sitemizde yer alan telefon numarası üzerinden çalışma arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz. Sizlere kaliteli hizmet sunmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR