• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yöneticim

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Altunbay - Canan Altunbay

Günümüz şartlarında artık yüksek katlı bina inşası ve toplu şekilde yaşama biçimi hem gelişen teknoloji ile beraber hem de yer yetersizliği durumunun ortadan kaldırılması için büyük bir gelişme neden olmuştur. Bu yaşam sürecinin hayatımıza dâhil olması ile beraberde, toplu yaşam sürülen yerlerdeki ortak kullanım ve ihtiyaçların karşılanması gereksinimi ortaya çıkmıştır. İşte Yöneticim olarak bizlerde sizlere bu süreçte gerekli profesyonel desteği sağlamakta, sizlerin düzenli bir yaşam ortamında hayatını idame etmesi için emek ve çaba göstermekteyiz.

Yöneticim olarak Konya ilinin Akşehir ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere profesyonel bir yöneticilik hizmeti vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz kaliteli, güvenilir, modern, seçkin, profesyonel, etkili, hızlı, verimli, uygun fiyatlara sahip olan ve müşteri memnuniyet odaklı bir yaklaşım ile gerekli sürecin aktarıldığı hizmetlerimiz neticesinde Konya hizmet alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurumsal işletme yapısı konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren hizmetlerin sizlere verilmesi adına büyük bir emek ve çaba göstermekteyiz.

Sizlere Yöneticim olarak mobil kapıcılık hizmetleri, profesyonel apartman, site ve diğer toplu yaşam alanları yönetimi, temizlik hizmetleri gibi geniş bir hizmet sürecini sizlere ulaştırmaktayız. Sizlerde yüksek kalite standartları içeren bu hizmet süreçlerimizde bizleri tercih edebilir, Yöneticim olarak güvenilir ve sorunsuz bir hizmete erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR