• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zelişin Mutfağı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeliha Öz

Günümüzde kadınlar ve erkekler olarak yoğun bir tempo içerisinde iş hayatında çalışmaktayız. BU yoğun tempo arasında acıkmakta ve yemek yeme ihtiyacı duymaktayız. Ya da yorgun bir iş mesaisi sonrası yemek yiyebileceğimiz kaliteli hizmet veren bir arayışına girmekteyiz. Zelişin Mutfağı olarak bizler sizlere bu konuda kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunmaktayız.

Zelişin Mutfağı Ordu ilinin merkezinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Ordu fast food sektöründe toplumumuz tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Bu konumun korunması ve daha da ilerilere götürülmesi için daha çok çalışmakta ve daha iyi hizmetler vermek için çaba göstermekteyiz.

İşletmemizde sizlere makarna çeşitlerimiz, poğaça çeşitlerimiz, pilav çeşitlerimiz, el yapımı pizzalarımız, tatlı çeşitlerimiz ve etli yemeklerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bu hizmetleri sizlere sağlarken kaliteli, doğal, lezzetli, sağlıklı ve taze ürünler kullanmaktayız. Temiz koşullar altında üretmekte ve sunmaktayız. Çalışan ekip üyelerimiz alanlarında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü kişilerdir. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de kaliteli, taze yemek hizmeti alabileceğiniz bir kuruma ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Zelişin Mutfağı iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek hizmetler hakkında bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Zelişin Mutfağı olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR