• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zonguldak Adıyamanlı Ali Baba Çiğköfte

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Adıyaman yöresinin eşsiz lezzetini sizlerle buluşturuyoruz. İster acılı ister acısız seçenekleri ile tadına doyulmaz bir lezzet sizleri bekliyor. Hızlı ve kolay bir hazırlanış şekli ile acıktığınızda sizlere eşlik eden bir hizmet. Yıllardır efsane olmuş bir tat artık ayağınıza kadar geldi. Keyifle ve güvenle yiyebileceğiniz bir tat sizler için özenle en iyi koşularda hazırlanmakta ve sizlere servis edilmektedir.

Değerli müşterilerimizin sağlığı açısından çiğköftelerimiz en hijyenik ortamda hazırlamaktadır. Her aşaması kontrollü bir şekilde gerçekleştirilen firmamızda işinin ehli personel çalışmaktadır. B sayede gönül rahatlığı ile yiyebileceğiniz çiğköftelerimiz sizlere sunulmaktadır. Kaliteli malzemelerin kullanıldığı çiğköftemiz her yaştan insana hitap eden bir tatla karşınıza çıkmaktadır. Adıyaman’ın en büyük çiğköfte firması olarak değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Sizlere uygun fiyatlar ile servis etmiş olduğumuz çiğköftelerde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır.

Sizler için özenle hazırlanan çiğköftelerimiz bir telefonla kapınıza kadar gelmektedir. İster evlerinize ister iş yerlerinize nerede olursanız olun çiğköftelerimizi adresinize kadar getirmekteyiz. Sizlerin gelemediği zamanlarda motor kuryelerimiz sizler için hizmet vermektedir. Canınız çiğköfte çektiği her an sizlere bu hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız.

Zonguldak fast food sektöründe kaliteli bir hizmet vermek en büyük hedeflerimiz arasındadır. Müşterilerimizi bu konuda memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yaptığımızı düşünüyoruz. Çiğköfteyi değerli müşterilerimize farklı sunum seçenekleri ile servis etmekteyiz. kaliteli hizmetimize durmaksızın devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR