• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Adres Tost Kumru & Döner

firma adresi

Adres :

23 Nisan Mahallesi Arıtma Caddesi No: 51/ C Bursa » Nilüfer
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sedat Fuçucuoğlu
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (501) 246 00 16

reklam logosu
  • firma instagram

Bursa ili Nilüfer ilçesinde hizmet veren Adres Tost Kumru & Döner isimli işletmemiz müşterilerine en lezzetli ve kaliteli hizmeti sunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak bulunmaktadır. Siz müşterilerimize gıda sektöründe hizmet vermekte ve bu sektörün getirdiği yükümlülüklerin farkında olmaktayız. Bu yükümlülüklerin en başında temizlik konusu yer almaktadır. Bu sebepten dolayı bünyemizde çalışan temizlik elemanlarımızın yardımı ile işletmemiz düzenli olarak temizlenmekte ve sizlere temiz ve sağlıklı bir hizmet sunulması sağlanmaktadır. Ayrıca işletme olarak sizlere her zaman en uygun fiyatlar ile hizmet sunmakta ve sizlerin memnuniyetlerinizi kazanmaktayız.

İşletme olarak sizlere tost, kumru ve döner yiyecekleri alanında hizmet sunmaktayız. Bu yiyecekleri hazırlar iken kullandığımız tüm malzemeler günlük olarak temin edilmekte ve bu yiyeceklerin en taze şekilleri ile sizlere sunulması sağlanmaktadır. İşletme olarak bünyemizde çalışan aşçılarımızın mesleklerinde tecrübeli, deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşuyor olmasından dolayı sunulan hizmetin lezzeti her zaman müşterilerimizi mutlu edecek şekilde bulunmaktadır. Ayrıca bünyemizde çalışan garson elemanlarımızın sıcak kanlı, güler yüzlü ve saygılı olmasından dolayı sizler ile iyi bir iletişim kurmaktadırlar. Ayrıca bu garson elemanların atik bir yapıya sahip olmasından dolayı da sipariş verdiğiniz ürünler en kısa sürede sizlere sunulmaktadır.

Sizler bu şekilde kaliteli ve lezzetli bir hizmet almak istiyorsanız Bursa döner sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek hizmet alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR