• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ankara Manuel Terapi

Adres :

Prof Dr Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2902 Sokak. Sarnıç No: 27 Ankara / Çayyolu Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fizyoterapist Zeynep Korkmaz

E-Posta Adresi :

zeynepkorkmaz1270@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 670 12 70

Whatsapp 2:

0 (532) 670 12 70

Manuel Terapi, neredeyse hepimizin adını duyduğu ama ne olduğuna dair net bilgiye sahip olmadığı ancak sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için büyük önem arz eden, çok eski bir tedavi yöntemidir.

Geçmişten günümüze birçok hastalığın tedavisinde, semptomlarının azaltılmasında manuel terapiye sıkça başvurulmuştur. Üstelik bu yöntemi adını çok kez duyduğumuz Hipokrat, İbn-i Sina gibi bilim insanları da kullanmıştır. Manuel terapiye özellikle kas ve iskelet sistemine dair rahatsızlıkların tanı, tedavi ve semptomlarının giderilmesinde başvurulur. Bizler de alanında uzman fizyoterapistimiz ile birlikte sizlere ameliyatsız bel ve boyun fıtığı tedavisini vadediyoruz. Gelin, sizleri alanında uzman fizyoterapistimiz, gelişmiş ekipmanlarımız ve manuel terapiye dair gelişmeleri yakından takip eden deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile birlikte 3 seansta ağrılarınızdan kurtaralım. Üstelik kişiye özel ve birebir çalışılıp, sizler için hazırlanan egzersiz programlarımız en deneyimli ellerden en ekonomik hizmeti sağlıyor.

Bütün tedavilerde ilk adım olan hasta eğitimini sizler için en iyi şekilde düşünmüş, şikayetlerinizi ve ağrılarınızı azaltmaya yönelik adımları, sağlığınızı riske atmadan en güvenli şekilde atabilecek, günlük yaşamdaki hayat kalitenizi arttırabilecek ve başta kas- iskelet sistemine ait olmak üzere birçok ağrıdan kurtarabilecek yetkinliğe sahip, gelişmiş terapi yöntemlerimiz ve kadromuzla birlikte sizleri bekliyoruz. Gelişmiş ülkelerde de sıkça uygulanan manuel terapiden Ankara danışmanlık sektöründe birçok yeniliklere imza attık ve de atmaya devam edeceğiz. Siz de sağlığınız için geç kalmadan, işin uzmanından yardım alın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR