• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Atalay Vinç Oto Kurtarma Yol Yardım

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Alican Atalay - Faruk Atalay

  • firma fb

Biz Atalay Vinç Oto Kurtarma Yol Yardım ismiyle birmilyonnokta internet sitesi üzerinden faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Konya Selçuklu yol yardım sektöründe hizmet veren bir firmayız. Firmamız Alican Atalay ve Faruk Atalay tarafından kurulmuştur. Sektörümüz, asıl ana sektör olan otomotiv sektörünün bir parçasıdır. Otomotiv sektörünün canlı ve hareketli oluşu direkt olarak bize yansıyor ve bu yansıyan hareketlilik oldukça fazla yoğunluğu beraberinde getiriyor.

Yoğunluklar sektörün çarklarının dönüyor oluşunu ve en azından kendini çevirdiğini gösteriyor. Firmamız rakiplerinin her geçen gün artmasından dolayı daha fazla gelişmek ve çalışmanın önemini farkında olduğu için çok çalışarak sektörde var olmaya devam ediyor. Hizmetlerimiz müşterilerimizin bizzat mağduriyetlerine en aza indirmek üzerine olması tercih edilen ve sevilen bir firma olmamızı sağlıyor.

Hizmetlerimiz müşterilerimizin başına gelen herhangi olumsuz durumda, durumun gerçekleştiği yere hizmet götürmeyi hedefliyor. Vinç ve çekicilerimizle hizmetinizde olmaktan oldukça mutluyuz. Sizde güvenli ve kalite hizmetlerimizden yararlanmak için site üzerindeki iletişim numaralarından bize ulaşıp, talebinizi ileterek size yönlendirdiğimiz ekibimizi bekleyebilirsiniz.

Ekibimizin olabilecek en hızlı şekilde size ulaşarak sorunlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. Hasarlı veya hasarsız araç taşımacılığı yaparak otomobillerinizi kurtarıyoruz. İstekleriniz dahilinde vinç ve çekicilerimizi saatlik veya günlük olarak kiralayarak işlerinizi halledebilirsiniz. Yol yardım hattımız daha fazla mağdur olmamanız adına 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. Tüm insanlar için kolayca alabileceğiniz hizmetimizle her daim yanınızdayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR