• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ataman Sıhhi Tesisat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yakup Ataman

Yaşam alanlarında çoğu zaman göz ardı ediliyor olsa da bakım ve onarımına mutlaka dikkat edilmesi gereken sıhhi tesisatlar zaman zaman çeşitli sorunlar çıkarabilmektedir. Bizler Ataman Sıhhi Tesisat olarak sahip olduğumuz tecrübe sayesinde uzun yıllardan beri İzmir ve çevresinde çeşitli sıhhi tesisat sorunlarına çözümler getiriyoruz. Tıkanıklıkların açılmasından su kaçaklarının tespitine kadar pek çok noktada önde gelen İzmir tesisat ve bakım onarım firmalarından biri olan Ataman Sıhhi Tesisat olarak bizler kusursuz hizmet ilkemiz doğrultusunda tüm beklentilerinizi karşılayan bir firma olarak sizlere ulaşabiliyoruz.

Konforunuzun ve huzurunuzun bozulmamasını sağlayacak olan çözümleri en kısa sürede tamamı sıhhi tesisat alanında yıllardır çalışmakta olan profesyonel ekibimizle birlikte sizlere sunarken aynı zamanda teknolojik olarak üst donanımlara sahip araçlarla yapılara zarar vermeyecek çözümler de üretebiliyoruz. Özellikle sıhhi tesisat desteği almaktan çekinen pek çok kişinin en büyük endişesi olan bakım ve onarım çalışması sırasında binaların zarar görebileceği veya çok fazla kirlilik yaşanabileceği gibi düşünceleri profesyonelliğimizle birlikte ortadan kaldırıyoruz.

Su kaçağı tespitleri ve tıkanıklık açma dışında petek temizleme, petek yıkama, tesisat temizleme ve tesisat yıkama gibi alanlarda da hizmet veren Ataman Sıhhi Tesisat olarak bizler sıhhi tesisat alanındaki kurumsal firma eksikliğini ortadan kaldırmak üzere faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Tesisat sorunlarına kendiniz daha büyük sorunlar yaratma riskiyle çözüm getirmeden önce bizlerin uygun fiyatlı bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR