• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayşegül Optik

Adres :

Çepni Mahallesi Merih Sok: No: 4/b ( Emre Göz Merkezi Karşısı ) Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşegül Ateş - Kalender Ateş

E-Posta Adresi :

ayseguloptik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 824 04 87

Gelişen teknoloji ile birlikte yaygınlaşan iler teknoloji cihazların kullanımının yaygınlaşması sonucunda göz bozuklukları da armaya başlamıştır. Görme niteliği insanın bünyesindeki en önemli yetilerden biridir. İnsan kaliteli bir görüşe sahip olmadan hayatını rahat şekilde devam ettiremez. Göz kusurları olan bir insanın yaşam kalitesi oldukça düşmektedir. Bu yüzden günümüzde göz kusurlarının tedavisi yaygınlaşmıştır. Bu tedaviler arasında en güvenilir ve pratik olanı hiç şüphesiz ki gözlük kullanımıdır. Gözlük, göz bozukluğuna sahip insanın adeta yaşam arkadaşıdır.

Gözlük alırken de dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Kesinlikle hiçbir şekilde göze zarar vermemesi gerekir. Aynı zamanda şık ve rahat bir tasarıma sahip olmalıdır ve insanı yormamalıdır. Gözlük bir fazlalık olarak değil de bir yardımcı eleman olarak kendini göstermelidir. Ayrıca dereceli gözlüklerin yanında bir de güneş gözlükleri oldukça yaygındır. Özellikle yaz aylarında insanın görüş mesafesini artırır ve güneşten gelen zararlı ışınların da göze girmesini engeller.

Ayşegül Optik olarak her türlü hizmeti size en pürüzsüz şekli ile sunmaktayız. En kaliteli camlara sahip gözlüklerimiz ile siz değerli müşterilerin sağlığı ve memnuniyeti için çaba sarf etmekteyiz. Çorum alışveriş sektöründe optik alanının en önde gelen isimlerinden olan firmamızın en büyük ilkesi her geçen gün daha iyi bir hizmet sunabilmektir. Bu hedef doğrultusunda her geçen gün çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Sizleri de bu eşsiz hizmete bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR