• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Barajgölü Yeşil Vadi Kahvaltı ve Kebap Salonu

Adres :

Karlısu Mah.baraj Yolu Sok.no: 70 Antakya Hatay Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

İhsan Ulaş

E-Posta Adresi :

ihsan_ulas@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 453 67 78

Whatsapp 2:

0 (537) 698 71 31

Barajgölü Yeşil Vadi Kahvaltı ve Kebap Salonu olarak Hatay Antakya’da eşsiz bir mekânda, benzersiz bir deneyime siz değerli misafirlerimizi davet ediyoruz. Yılların bilgi birikimi ve deneyimini bölgemizin en güzel mekanında, doğayla iç içe bir ortamda sizlere sunuyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana yoğun ilgi görüyor, hep daha iyisini yapabilmek adına aralıksız çalışıyoruz.

Hatay restaurant sektörünün öncü işletmesi olarak tamamı doğal malzemelerimizi deneyimli ustalarımızla buluşturuyoruz. Gerek ürünlerimizin hazırlanış koşulları açısından gerekse ürünlerimizde kullandığımız malzemeler bakımından hijyen olgusuna azami özen gösteriyoruz. Her bir marka olmuş, güvenilirlik kazanmış, sertifika sahibi malzemeleri mutfağımıza dâhil ediyoruz. Özellikle hayvansal ürünler konusunda belirlemiş olduğumuz kalite standartlarından asla taviz vermiyor, sizlerin en sağlıklı ürünleri, en organik lezzetleri mekânımızda tatmanızı sağlıyoruz.

Barajgölü Yeşil Vadi Kahvaltı ve Kebap Salonu olarak çok geniş bir menüye sahibiz. Bu sayede her damak zevkine hitap etmeyi başarıyor, farklı zamanlarda, değişik lezzetler arayanlara rahatlıkla memnun edebiliyoruz. Sürekli gelişen ve zenginleşen sektör içinde biz de kendimizi yeniliyor, hep daha iyisini ortaya koymayı başararak modern çözümlerin mekânı olmayı başarıyoruz.

Yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet ilkemizde en doğal, en taze lezzetleri menülerimize dâhil ediyor, serpme kahvaltı salonu, aile lokantası, kebap salonu, alkolsüz restaurant, ızgara kebap salonu, aile restoranı ihtiyaçlarını doğru çözümler sunuyor, toplu yemek organizasyonlarına da rahatlıkla ev sahipliği edebiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR