• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Başdeğirmen Köşk Restoran ve Karaelmas Sosyal Hizmetler Ltd.şirketi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Balahoroğlu

Başdeğirmen Köşk Restoran ve Karaelmas Sosyal Hizmetler Ltd.şirketi

Başdeğirmen Köşk Restoran ve Karaelmas Sosyal Hizmetler Ltd.şirketi firması olarak misyonumuz, çalıştığımız alanda en iyi hizmeti sunmak ve cafe-restaurant sektöründe öncü bir firma olmak.

Bunu yaparken ise, ahlaki ve etik değerleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalitemizden ödün vermeden satışlarımızı canlandırmak, sektörü canlandırmak, geliştirme politikalarımızı sürdürmek ve sürekli olarak örnek bir kuruluş olarak adımızın anılmasını sağlamaktır.

Başdeğirmen Köşk Restoran ve Karaelmas Sosyal Hizmetler Ltd.şirketi firması olarak vizyonumuz ise bilgi ve tecrübelerimizin ışığında, geçmişteki başarılarımızı örnek alarak firmamızı daima daha ileri bir pozisyona taşımak ve çağdaş Türkiye’mizde cafe-restaurant sektöründe örnek ve kaliteli işleri ile anılan önder kuruluşlardan biri olarak varlığımızı hakkımızla sürdürmektir.

Profesyonel ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ve sizlere vereceğimiz kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmetin tadını çıkartabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR