• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bedir Teknik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Bedir

Bedir Teknik olarak İstanbul- Bayrampaşa da hizmety vermekte olupbuzdolabı tamiri ,çamaşır makinası tamiri,kombi klima tamiri, kombi klima servisi,beyaz eşya servisi, doğalgaz sobası tamiri, demirdöküm yetkili servisi, vestel yetkili servisi, e.c.a yetkili servisi, ilaçlı petek temizliği, kombi bakımı vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR