• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bizimordu Isı Sistemleri (güneş Enerjisi ve Kalorifer)

Adres :

Dumlupınar Mah. Ulusu Cad. No: 17 Fatsa / Ordu Ordu » Fatsa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özcan Çarkçı - Metin Kemeç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozcancarkci@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 793 99 40
Bizimordu ISI sistemleri olarak;şirketimiz başta ordu olmak üzere karadeniz bölgesinin tüm il ve ilçelerinde güneş enerjisi, kalaroifer sistemleri ve sihhi tesisat alanların da hizmet vermektedir.
Bizimordu ISI sistemleri sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Bizimordu ISI sistemleri olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
Bizimordu ISI sistemleri olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.
FACEBOOK SAYFAMIZ :https://www.facebook.com/Bizimordu-ISI-0532-793-99-40-1697245163857137/?ref=un_c

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR